top of page

Dijital Mentor

Dijital Dünyada Mentorluk ve Proje Yönetiminde Ustalaşmak 
Uygulayıcı Seviye Sertifika Programı
BANAY Academy Badges (3).png

''Dijital Mentor: Dijital Dünyada Mentorluk ve Proje Yönetiminde Ustalaşmak” sertifika programı, sürekli gelişen teknoloji ve iş dinamikleriyle uyumlu olarak mentorluk ve proje yönetimi alanlarında uzmanlaşmak isteyenler için tasarlanmıştır. EMCC Global Kalite ödülü EQA sahibi olan bu program, katılımcılara dijital çağın gereksinimlerine uygun şekilde profesyonel gelişim fırsatı sunmaktadır. Programın odak noktası, katılımcıların dijital mentorluk stratejilerini geliştirmesi, sanal ortamlarda etkili iletişim kurması, proje tasarım döngüsüyle verimli mentorluk programları oluşturması ve teknoloji destekli proje yönetim metodolojilerini öğrenmesidir.

Program, profesyonellerin mentorluk projelerinde liderlik etmeleri veya kendi mentorluk programlarını tasarlamaları için gereken mentorluk becerilerini, aynı zamanda dijital okuryazarlık becerilerini kazanmalarını hedeflemektedir. Online interaktif bir öğrenme ortamında sunulan programda, katılımcılar mentorluk için gerekli yetkinlikleri pratiğe dökme ve mentorluk programlarını etkin bir şekilde tasarlama konusunda yönlendirilirler. EMCC Global Kalite ödülü EQA alarak akredite edilmiş olan bu program, Banu Aykın Köylüer tarafından geliştirilen pozitif psikoloji temelli “TAM+ Modeli”ni uygulamaktadır.

Ayrıca, programın EMCC'nin Avrupa Kalite Ödülü (EQA) ile akredite edilmiş olması, mentorluk/koçluk hizmetlerinin yüksek kalite standartlarını karşıladığının göstergesidir. Bu sertifika programı, mentorluk/koçluk alanında kariyer yapmak isteyenler için ideal bir eğitim ve profesyonel gelişim fırsatı sunmaktadır.

Digital Mentor EQA  (3).png
Digital Mentor EQA  (4).png
Dijital Mentor 1. Dönem Mezunlarımız (1).png

Danışman Kadromuz

bottom of page