top of page
İstanbul gazetesi.com.tr (22).png

Sosyal Sorumluluk Projeleri

“Hayattaki en çok iz bırakan ve en öncelikli soru, başkaları için ne yapıyor olduğumuzdur."

- Martin Luther King Jr.

BANAY Akademi olarak toplum faydasına değer yaratma ilkemizle pek çok sosyal sorumluk projesinde yer alıyoruz. Bu projelerden bazıları;

Okul Destek Derneği Mentorluk Programı

Okul Destek Derneği'nin üniversite öğrencisi gönüllü eğitmenlerine, alanında uzman mentorlar tarafından, kariyer mentorluğu verilmektedir. Projede 3. sene tamamlanmıştır.

KUŞAKLARARASI GELİŞİM KÖPRÜSÜ MENTORLUK PROGRAMI (2).png

Bilgisayar Bilimi ve Kodlamaya Merhaba

Anadolu'nun çeşitli yerlerinde devlet okullarında okuyan Okul Destek Derneği öğrencilerine, 2 yaz dönemi boyunca çevrimiçi kodlama eğitimi verilmiştir.

KUŞAKLARARASI GELİŞİM KÖPRÜSÜ MENTORLUK PROGRAMI (3).png

#IamRemarkable

Kadınlar başta olmak üzere, toplumda yeterince temsil edilemeyen grupların başarılarını daha güvenli bir şekilde ifade etmelerini sağlamak için atölyeler düzenlenmektedir.

Adsız tasarım (32).png

Kuşaklar Arası Eğitim Köprüsü Mentorluk Programı

Bu mentorluk programı kapsamında, işbirliği yaptığımız Okul Destek Derneği'nin gönüllü eğitmeni, üniversite öğrencilerinin, alanında uzman kişilerden mentorluk alması sağlanır.  Böylece sivil toplum bilincine sahip genç üniversitelilerin "Kariyer Gelişim Yolculuğu"na katkı sunulması hedeflenir.

Etki Yaratan Liderler Koçluk Programı

Bu koçluk programı kapsamında, işbirliği yaptığımız Okul Destek Derneği gönüllü lideri, danışanların esenliklerini arttırma konusunda, ICF eğitimli profesyonel koçlardan koçluk almalarına olanak sağlanacaktır.

Milyon Kadına Mentor

Milyon Kadına Mentor Programında özellikle IT alanından uzman mentorlarımızla yer alarak STEM alanındaki genç kadınların kariyer gelişimine katkı sunuyoruz.

bottom of page